oknoplast okna montaż
O OKNACH

Kupujemy okna oknoplast do domu

Wybór stolarki otworowej to jeden z najistotniejszych etapów budowy domu. Warto, więc poświęcić czas na znalezienie najlepszej oferty.

Co warto wiedzieć o oknach przed zakupem?

Aby zrobić wycenę na okna oknoplast trzeba zabrać ze sobą projekt domu i wybrać się do działu obsługi klienta u lokalnego producenta okien. Wybierając okna trzeba zwrócić uwagę na zastosowany profil, ilość komór oraz jego grubość. Jeśli chodzi o szyby to obecnie klienci najczęściej wybierają okna z pakietem trzyszybowym, który zapewnia dobre właściwości termoizolacyjne. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie możemy zdecydować się na specjalne systemy okuciowe chroniące przed włamaniami.

Od czego zależy cena okien?

Za okna do domu jednorodzinnego można zapłacić kilka albo kilkadziesiąt tysięcy złotych, bo wszystko zależy od wybranych rozwiązań. Okna oknoplast mają to do siebie, że można wybrać cały szereg wygodnych rozwiązań niestandardowych, co zwykle znajdzie odzwierciedlenie w kosztach. Przede wszystkim warto być świadomym, że okna w okleinach drewnopodobnych są droższe od okien białych. Analogicznie więcej trzeba będzie zapłacić za nietypowe kształty okien takiej jak: łuki, trójkąty czy trapezy.

Przed zakupem stolarki warto poszukać opinii na temat poszczególnych producentów. Wystarczy na forum budowlanym sprawdzić przykładowo frazę okna oknoplast by dowiedzieć się, za co daną firmę chwalą nabywcy.

window photo

Dodaj komentarz