DESKA KOMPOZYTOWA

Wybierz najlepszą deskę tarasową

Deski TERASO, wykonane z kompozytu WPC stanowią doskonałą alternatywę dla drewna, terakoty i tradycyjnych rozwiązań. Deski kompozytowe charakteryzuje znacznie większa trwałość i wytrzymałość, potwierdzona 15-letnią gwarancją.  Modny design oraz ciepła i przyjemna w dotyku faktura nadają produktom TERASO wyjątkowy charakter.

 

Deski kompozytowe TERASO to kompletny system tarasowy, umożliwiający profesjonalny montaż oraz wykończenie. Zaletą systemu TERASO jest jego prostota, a zarazem zoptymalizowanie elementów tak, aby zapewniały jak najlepszą współpracę.
 
 
System tarasowy bazuje na deskach kompozytowych, którym towarzyszą następujące akcesoria montażowe: legary, listwy wykończeniowe oraz klipsy montażowe.
 
 
Elementy montażowe, podobnie jak deski wykonane są z wysokiej jakości kompozytu WPC. Dzięki temu, zarówno widoczne elementy podłogi, jak i jej części konstrukcyjne odznaczają się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. Deski tarasowe i akcesoria montażowe tworzą spójne linie kolorów i faktur.

OFERTA

Zadzwoń do nas +48 32 423 69 56 lub napisz aveko@oknoplast.com.pl