BRAMY GARAŻOWE

W naszej ofercie posiadamy bramy garażowe wiodących producentów tj. Hormann oraz Wiśniowski.


Bramy segmentowe firmy Hörmann wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czu skośną lub jest zakończone łukiem - brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży.

 

 


 

WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.
Producent wychodzi naprzeciw wyzwaniom. Na rynku wyznaczają kierunki i trendy. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.
Potwierdzeniem jakości produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

 

 

OFERTA

Zadzwoń do nas ++48 32 42 36 956 lub napisz aplusnet@oknoplast.com.pl